کارگاه روغن گیری

کارگاه روغن گیری

بوسیله دستگاه روغن گیری میتوانید روغن گیری دانه های روغنی را از منزل آغاز نمایید و منزل خود را به یک کارگاه روغن گیری تبدیل کنید می توانید مقاله مهندس معماری که کارگاه روغن گیری را تاسیس کرد را بخوانید و ترغیب شوید

تاسیس کارگاه روغن گیری

تنظیم مقدار فاصله مورد نیاز

اگر روغن کنجد را در منزل خود تولید می کنید، می توانید دستگاه روغن گیری را روی اپن آشپزخانه قرار بدید و به همراه آن نیاز است فقط به مقدار یک پلاستیک کنجد، یک نایلون کنجاله و تعدادی کیسه پلاستیکی برای حفظ روغن ، مکانی داشته باشید.به صورت نمونه در سیستم فروشگاهی و کارگاه روغن گیری به خاطر داشتن انبار روغن ، حدود 5 تا 6 متر از جای شما را دستگاه روغن گیری، کیسه ها و انبار پر خواهد کرد.

مقدار برق مورد نیاز دستگاه روغن گیری به صورت پرس سرد کاراپرس تنها ۳۲۰ وات می باشد.

فرد کاری مورد نیاز شما فقط یک نفر می باشد.
اندازه دستگاه روغن گیری کاراپرس :
اندازه دستگاه موجود در کارگاه روغن گیری تقریبا به کوچکی یک دستگاه خانگی است و فقط با ۲۰ دقیقه یادگرفتن شما می توانید خیلی راحت با آن از کلیه دانه‌های روغنی در کارگاه روغن گیری ، روغن گیری با پرس سرد را شروع کنید.

شرایط تاسیس کارگاه روغن گیری

سرمایه مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار:
به خاطر قیمت مناسب دستگاه روغن گیری کاراپرس ، تنها با داشتن مبلغ حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان برای خرید دستگاه و مواد ابتدایی لازم دارید تا کسب و کار خودتان را خیلی راحت راه اندازی کنید.

شغل روغن کشی و روغن گیری از آن دسته شغل های پر درآمد هست که با هزینه بسیار پایین و ریسک خیلی کم می‌باشد و گروه صنعتی بازرگانی کاراپرس با فروش دستگاه‌هایی مانند دستگاه روغن گیری خانگی و دستگاه روغن گیری صنعتی و دستگاه روغن گیر مغازه و دستگاه بسیار ارزشمند ارده گیر و کره گیر بادام زمینی، هزینه‌ها را کاهش داده است و توانسته است خطر سرمایه گذاری شما را پایین‌تر بیاورد. برای خرید دستگاه با شماره های اعلام شده تماس حاصل نمایید و اطلاعات کامل را دریافت نمایید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
کارگاه روغن گیری
Author Rating
51star1star1star1star1star

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *